Çalışmalarımız

Gönüllü Hikayelerinin başlattığı ve farklı kurum ve kuruluşların katkılarıyla desteğiyle devam eden bu kampanya, teşekkür mesajlarıyla sağlık çalışanlarını motive edip, onlar desteğimizi göstermeyi, aynı zamanda, sağlıkta şiddet sorununun altında yatan sebepleri incelemeyi ve onların bireysel deneyimlerinin duyulmasını sağlamayı hedefliyor.

Siz de kampanyamıza katılmak ve sağlık çalışanlarına bir mesaj göndermek istiyorsanız, buraya tıklayarak mesajınızı bırakabilirsiniz.

Sosyal Konuşmalar, farklı gönüllülük deneyimleri olan bireysel gönüllülerin, sivil toplum çalışanlarının, şirket çalışanlarının, aktivistlerin, STK ya da STÖ’lerde gönüllü olan bireylerin kendi gönüllülük deneyimlerini ve gönüllülük sürecinde yaptığı çalışmaları paylaştığı bir diyalog çalışmasıdır. Amacımız, gönüllülük çalışmaları sadece sivil toplum, özel sektör, kamu sektörü ve diğer alanlarda yer alan gönüllü olan bireylerin inisiyatif alarak anlatabileceği bir diyalog ortamı oluşturmak.

Gönüllülük deneyimlerinizden elde ettiğiniz anılar ve hikayelere dayanarak paylaşmak isteğiniz gönüllüğün size sağladığı bir kazanımı ya da sizi etkileyen ve sizi ifade eden bir mesajınızı kısa ve öz bir şekilde bizimle başvuru formu muz üzerinden paylaşabilirsiniz.

Formumuz kapsamında bizimle paylaştığınız fotoğrafınızı düzenleyerek Gönüllü Hikayeleri sosyal medya hesaplarında paylaşacağız. Paylaştığımız fotoğrafınızı sizi etiketleyerek yaygınlaştırılmasını gerçekleştireceğiz. Dilerseniz #herkesiçingönüllülük heşteğini kullanarak bize ulaşabilir ve sizinle formumuzu paylaşabiliriz.