Hakkımızda

Gönüllü Hikayeleri, bireylerin gönüllülük deneyimlerini ve hikayelerini dijital olarak paylaştıkları bir sosyal girişimdir.

”Hayat boyu öğrenme sürecimizde hepimizin küçük ya da büyük sorumluluk aldığımız gönüllülük deneyimleri olmuştur. İş biz de tam da burada işte bu sosyal değeri yüksek ve yaşamımız boyunca bizim için sürdürülebilir olan gönüllü deneyimlerinizi, sohbetlerinizi ve de hikayelerinizi bizimle paylaşmaya değer bulduğunuzu düşündüğünüz o anda birlikte bu sürecinize ortak olmak istiyoruz. Herkesi ”paylaştıkça çoğalan hikayeler” mottosuyla çıktığımız bu yolda gönüllülüğü daha görünür kılmak adına paylaşmaya davet ediyoruz.”

Volunteer Stories is a social initiative in which individuals share their volunteering experiences and stories digitally.

“In our lifelong learning process, there have been volunteer experiences in which we all take small or large responsibility. It’s right here that we want to partner with this process at the moment when you think it’s worth sharing your volunteer experiences, conversations and stories with us that are of high social value and sustainable for us throughout our lives. We invite everyone to share in order to make volunteerism more visible on this path, which we date with the motto ”stories that multiply as they share”.”